facebook instagram reklamları

INSTAGRAM REKLAMLARI & FACEBOOK REKLAMLARI

İşletmenizi Sonucu Götüren Ama Aynı Zamanda Müşterinizi Memnun Eden Reklamlar Kurguluyoruz
facebook instagram reklamları

FACEBOOK VE INSTAGRAM REKLAMLARI İLE EN DOĞRU HEDEF KİTLEYE ULAŞIN

Son yapılan araştırmalara göre insanlar ortalama olarak sosyal medyada 3 saat zaman geçiriyor. Kitlenin büyük kısmını ise 25 yaş altı bireyler oluşturuyor.

Bu süreden  en büyük payı Facebook ve Instagram'ın alıyor olması haliyle işletmeler için bu mecraları eşsiz bir pazarlama aracına dönüştürüyor. Sizde bu mecralarda hedef kitlenizi yakalayabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Neden Bir Ajansla Çalışmalıyım

Facebook ve Instagram reklam platformları herkese açıktır ve siz de tabiki reklam verebilirsiniz. Ancak yaratıcı içerikler geliştirmek, doğru stratejiyi kurmak, reklamın verimliliğini izleyerek optimize etmek ve yenilenen koşullarda saha becerisini güncel tutmak profesyonelce bir iştir.

INSTAGRAM

İnsanların en fazla ziyaret ettikleri sosyal medya platformlarından Instagram'da yaratıcı içeriklerle kitlenizi harekete geçiriyor ve etkileşime sokuyoruz. İlham veren hikayeler oluşturup markanızı hafızalara kazıyoruz.

FACEBOOK

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook'ta doğru hedef kitleyle doğru zamanda ürün ve hizmetlerinizi buluşturuyor, Audience Network ile Facebook haricinde 10'un üzerinde farklı platformda reklamlarınızı gösteriyoruz.

KİM BUTİK BİR HİZMET İSTEMEZ Kİ?

Sosyaloq sizin için;

  • Doğru amacı oluşturur ve reklam stratejinizi kurar.
  • En verimli hedef kitleyi yaratır.
  • Reklamların hangi platformlarda yayınlanacağına karar verir.
  • En düşük maliyetle en yüksek dönüşüme göre bütçenizi belirler.
  • Hedef kitlenizi etkileşime sokacak yaratıcı içerikler üretir.
  • Reklamlarınızı izler ve optimize eder.

NE GİBİ AVANTAJLAR YAKALAYACAKSINIZ?

Reklamlarınızı Facebook ve Instagram'ın Ötesine Taşıyoruz.

Facebook ve Instagram reklamları iyi kurgulandığında alaka düzeyi ve etkileşimi yüksek sonuçlar verir. Bu deneyimi Facebook ve Instagram'ın dışında da yaşamak isteyen firmalar için Audience Network biçilmiş bir kaftandır. Aynı gücü sosyal medya mecralarının dışında Spotify, Airbnb gini bir çok popüler uygulamada da size sunuyoruz.

Sahi Rakipler Ne Yapıyor?

Sektörünüzün trendleri neler. Firmalar hangi eğilimlere ilgi duyuyor. Tüm trendler ve gelişmeleri yakından takip ediyor size bunlara yönelik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medyadaki Evinizi İnşa Ediyoruz.

Facebook sayfanızı tıpkı bir internet sayfası gibi düzenliyoruz. Böylece sayfanıza gelenlere kolay ulaşılabilir içerikler sunuyoruz.

Güven Herşeydir!

Sosyal medya hesaplarının ve reklam dilinizin temasını belirliyor, kurumsal yapısını oluşturuyoruz. Böylece müşterilere isabetli deneyimler yaşatırken markanızın kimliğini de güçlendiriyoruz.

Teklif Al

İşletmeniz için hangi reklam verme amacının sizi daha kolay hedefe götüreceğini belirliyor, doğru sloganlar ve doğru içerikler geliştirerek İnsanlar ile işletmeniz arasında bağlantı kuruyor ve iki tarafın da başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Ve hiç durmuyoruz. Sürekli olarak dönüşümleri izliyor, elde ettiğimiz verilere göre yeni içerikler, yeni hedef kitleler, yeni metinler oluşturuyoruz. Emin Olamadınız mı? O zaman bir bilene sorun.

TOP