Google reklamları

GOOGLE REKLAMLARI

Sadece Tıklama Başına Ödeme Yönteminde En Düşük Maliyete En Yüksek Dönüşüm İçin Çalışıyoruz.
Google reklamları

GOOGLE REKLAMLARI İLE SADECE TIKLAMA BAŞINA ÖDEME YAPIN

Google reklamları ile yakalayacağınız belki de en büyük avantaj potansiyel müşterileriniz, verdiğiniz hizmet veya ürünü aradıkların anda reklamınızı görmeleridir.  Avantaj bununla da kalmaz müşteriler reklamınızı görür ve tıklama yapmazsa size herhangi bir ücret yansımaz. Yani aramayı yapan kişi reklamınızdan sayfanızı ziyaret eder yada telefonunuz ararsa reklama ücret yansır. Bu da Google reklamlarını diğer mecralara göre avantajlı kılar.

Google Derki; Ziyaret Yoksa Ödemede Yok

Verimli Reklamlar

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, satışlarını artırmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek istiyorsanız Google reklamları ile yüksek verim elde edebilirsiniz

Düşük Maliyet

Google reklamları klasik medya araçlarına göre çok düşük maliyetle çalışır ve sadece reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Doğru Zamanlama

Google reklamlarında sunduğunuz ürünler veya hizmetler kullanıcılar aradıklarında veya o ürüne ihtiyaçları olduklarında gösterilir.

GOOGLE PARTNER AJANSLA ÇALIŞMANIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ

Google Partner ajanslar Google tarafından reklam performansı değerlendirmesinde kendini ispat ettiği belirtilen ajanslardır.
Google Partner rozeti ise firmaların kendi ihtiyaçlarına uygun ajanları seçme imkanı verir.

Sosyaloq bir Google Partner ajansı olmanın ötesinde size butik bir hizmet sunar.

  • Web sitenizi analiz eder ve performans ölçümü yaparız.
  • Detaylı anahtar kelime çalışması gerçekleştiririz.
  • Negatif anahtar kelime çalışması ile benzer ancak istemediğiniz kelimelerde trafik almanızı engelleriz.
  • Reklamlarınıza özgün sloganlar üretir ve içerik geliştiririz.
  • Sürekli kodlarla izleme yaparız.
  • Reklamlarınızı gelen veriler doğrultusunda optimize ederiz.
  • Detaylı raporlama sunarız.
  • Reklamlarınızın alaka düzeyini artırarak kalite puanını yükseltiriz.
  • Reklam maliyetlerinizi düşürür kazancınızı ise artırırız.

Unutmayın! Herkes kolayca Google reklam panelini kullanarak reklam verebilir. Ancak doğru stratejiyi kurarak daha az maliyete daha yüksek kazanç getirmek profesyonellerin işidir.

GOOGLE REKLAM PLATFORMLARI

Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanın birçok yolu vardır.
Arama ağı reklamları ile hedeflediğiniz kelimelerde Google'da en üst sıralarda görünebilir; marka bilinirliği oluşturmak, remarketing gibi amaçlar için görüntülü ağ reklamlarını kullanabilir; hedeflediğiniz bir kitleye Gmail reklamları ile ulaşabilir veya video reklamlarınızı istediğiniz YouTube kanallarında yada belirli videoların öncesi ve sonrasında gösterebilirsiniz.

Google Arama Ağı Reklamları

Bilgisayarda veya mobilde, kullanıcılar Google'a ihtiyacı olan ürün veya hizmeti yazdığında anahtar kelimelerinizle eşleşirse reklamınız arama sonuçlarının üstünde görünebilir.

Eskiden Google sıralamasında organik aramanın hemen üstünde iki reklam görünürken şu anda 4 reklam görülebiliyor. Özellikle aramaların çoğunlukla mobilde yapıldığını ve mobil ekranın büyüklüğü düşünüldüğünde arama ekranında ilk 4 sırayı reklamın kapatmasının reklam verenler açısından ne kadar hayati olduğu daha kolay anlaşılır. Ancak ilk 4 sırayı, özellikle de ilk sırayı almak o kadar da kolay değildir.

Parayı Bastıran Google'da İlk Sırada Çıkar mı?

Hemen söyleyelim. Hayır. Google reklam algoritması bir çok faktöre dayalı olarak çalışır. İlk 4 sırayı reklam alabildiği için Google sadece parayı kim verirse o kraldır mantığı ile hareket etmez ve reklamlarda ve web sayfasında ilgililik arar. Reklamın ve web sayfasının içeriği ne kadar müşteriye ilgililik sunuyorsa reklamın kalite puanı da o kadar artar.

İşte bu noktada Sosyaloq devreye girer.

Google arama ağı reklamlarında en ilgili anahtar kelimelerle, en doğru sloganları seçiyor ve harekete geçirici mesajlarla reklamınız kalite puanını artırıyor böylece reklamınızın Google'da ilk sıraları yakalamasını sağlıyoruz.

Google Görüntülü Ağ Reklamları (GDN)

Görüntülü reklamlar iki milyondan fazla internet sitesinde yayınlanır. Bunun yanında Google görüntülü reklamları 650.000'den fazla uygulamada da size eşsiz bir alan sunar.

Görüntülü reklamlarda birden fazla seçenek vardır.

Metin:  Tıpkı arama ağındaki gibi bu reklamlar da bir başlık, iki metin satırı ve bir URL içerir.

Banner: Hedef kitlenize dahil olan potansiyel müşterilerin ayak izini süreriz. Girdikleri sitelerin sağında, solunda vb alanlarda reklamlarınızı görürler.

Uygulama: Sizin hedef kitlenizle ilgili mobil uygulama kategorilerini hedefleyor ve buna uygun kampanyalar oluşturuyoruz.

Gmail : İnternette ayak izini takip ettiğimiz kullanıcıların gmail gelen kutularında genişletebileceği yada kaydedebileceği veya yönlendirebileceği özel hazırlanmış reklamlar gösteriyoruz. 

Google Görüntülü Reklamları, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, portal, Gmail ve YouTube gibi platformlar sayesinde dünyadaki İnternet kullanıcılarının %90'ına ulaşır. Özel hedefleme, yada anahtar kelimelerle yada  yeniden pazarlama ile potansiyel müşterilerin markanızı fark etmesini sağlayabilir ve satışlarınızı artırabiliriz.

Youtube Reklamları İle Sadece Reklam İzlendiğinde Ödeme Yapın!

Youtube video reklamlarının en güzel yanı sadece reklamınız izlendiğinde ödeme yaparsınız. İzlenme yoksa ödeme yok.  Üstelik reklamınız sadece istediğiniz kullanıcılara gösterilir.

Reklam hedeflemeniz için elimizde bir çok seçenek vardır. Yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi metriklere göre kitlemizi oluşturabildiğimiz gibi reklamın anasayfada yada istediğiniz bir videonun önünde arkasında ortasında gösterim elde etmesini sağlayabilir veya anahtar kelimelere göre hedefleme yapabiliriz.

İş bu kadarla sınırlı değil. Video reklamınızın yapısını stratejimize göre belirliyor ve isterseniz 6 saniyelik atlanamayan Bumper bir reklam veya 29 saniye izlenmeye kadar ücret ödemediğiniz Trueview reklam modelini kullanabiliyoruz.

Sosyaloq olarak size uygun en doğru stratejiyi belirliyor etkileşimi yüksek bir hedef kitle ile reklamınızı buluşturuyor ve dönüşümlerinizi artırıyoruz.

Bir milyardan fazla kullanıcısı olan YouTube'da istediğiniz kitleyi yaşa, cinsiyete, ilgi alanı ve diğer özelliklere göre seçebiliyoruz. Ayrıca sadece kullanıcılar reklamınızla etkileşime girerse ödeme yaparsınız. İzleyici 30 saniyeden az sürede veya video bitmeden reklamı atlarsa hiç ödeme yapmazsınız.

Teklif Al

TOP