HİZMETLERİMİZ

Başarımızı Sizin İşinizin Başarısı İle Ölçüyoruz

Google Reklamları

Size özel çalışılmış metinler ve anahtar kelimeler ile yüksek dönüşüm elde edin. Sürekli optimizasyon ile yeni müşterilerin keyfini çıkarın.

SEO

Google organik aramada ilk sıralarda görünmek adeta en yoğun caddelerden birinde iş yeri açmak gibidir. Sosyaloq size bunu sağlar.

Facebook Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya mecrasında markanız ile doğru hedef kitleyi doğru zamanda etkileşime sokuyoruz.

Instagram Reklamları

Hızla artan popüleritesi ile özellikle genç neslin gözdeki olan Instagram pazardaki müşteriye ulaşmak için adeta biçilmiş kaftan.

Diğer Reklamlar

Twitter, Linkedin, Forsquare ve diğer sosyal medya mecralarında da İşinizin niteliğine göre en verimli kitleyle sizi buluşturuyoruz.

Web Tasarımı

Responsive yani mobil uyumlu web siteleri inşa ediyor; kullanımı kolay tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Bu da reklamınızın verimliliğini artırıyor.

Sosyal Medya

Kimliğinizin doğru temsili kadar markanıza özgü, kitlenizi harekete geçirecek, etkileşim sağlayacak içerikler üretiyoruz.

Marka Yönetimi

Tüm dijital varlıklarınızı bütünleşik inşa ediyor, A'dan Z'ye markalaşma sürecinizi belirli bir program çerçevesinde yönetiyoruz.

Prodüksiyon

Tanıtım filmleri, reklam filmleri, ürünlerinizin seslendirilmesi, fotoğraf çekimi ve daha bir çok prodüksiyon projenizi yılların tecrübesi ile yapıyoruz.

BİZDE İŞLER NASIL İŞLER?

1-TOPLARIZ

Bir projeye başlamadan önce, stratejimizi sağlam temellere oturtmak için ilgili verileri toplar, dataları anlamları hale getirir ve kitle araştırması yaparız.

1-YÖNETİRİZ

Oyunun %90 ı markanızın doğru konumlandırmasıdır. Bu noktadan sonra müşterilerinizin ihtiyaçları ve firmanızın yapısına göre kampanyanızı yürütürüz ve en iyi bildiğimiz oyunu oynarız.

1-BÜYÜTÜRÜZ

Büyüme Bizim İçin Başarımızın Temel Parametresidir. Bir Çok Şey Yapıyor ve Hala Sizi Büyütemiyorsak O Zaman Ne İşe Yararız ki?

TOP