Tekerleği mi buldu insan? Evet. Milattan önce bilmem kaçta. En büyük buluşlarından biri miydi? Evet. O tekerlek o günden bugüne dönmeye devam ediyor. Hem de delicesine bir hızla. O dönmeye devam etsin. Ama şimdi ondan daha hızlı dönen ve insanı insana yakınlaştıran, sınırları ortadan kaldıran, dünyayı küçük ve bir mahalleye çeviren başka bir şey var: İnternet.

Saniyeler içinde milyonlarca insan arıyor, bakıyor, beğeniyor, alıyor, satıyor, paylaşıyor…

Bunu bir zamanlar sadece web sayfalarında, portallarda yaparken yakın zamanda bir de sosyal ağlar ortaya çıktı. Açıkçası, neyle karşı karşıya olduğumuzu çoğumuz bilmiyoruz.

Ne onsuz yapabiliyor ne de içinde olduğumuz bu dünyayı tam olarak kavrayabiliyoruz. Ağlarını öyle bir ördü ki her yanımızı kuşattı. Evimizi, barkımızı oraya taşıdık. Sanki sosyal paylaşım sitelerinde ikamet ediyoruz.

Siz de haliyle bu evrende ürününüzü, hizmetinizi, kendinizi, markanızı duyurmanın; tüketicinizle çok yönlü iletişim kurmanın bir yolunu arıyorsunuz. Belki bu karmaşada biraz da bocalıyorsunuz.

Şimdi derin bir nefes alın.
Çünkü Sosyaloq bunu sizin yerinize yapıyor. Arama motorlarının, sosyal ağların çalışma prensiplerini biliyoruz. Öyle böyle değil, çok iyi biliyoruz.

Sosyal medya hesapları yönetiminden internet reklamlarına sanal dünyadaki her değişimi takip ediyoruz. Kendimizi sürekli güncelliyoruz.
Yani bir dijital medya oyuncusuyuz.

O yüzden, siz asıl işinize odaklanın. Bırakın, biz de bu devasa internet evreninde kara deliklerden sizi kurtaralım.

Bununla da kalmayıp, bin ışık yılı mesafedeki bir yolu, solucan deliklerinden geçerek kısaltalım.

Artık normal nefes almaya devam edebilirsiniz.

Teklif Al

1-Toplarız

Bir projeye başlamadan önce, stratejimizi sağlam temellere oturtmak için ilgili verileri toplar, dataları anlamları hale getirir ve kitle araştırması yaparız.

2-Yönetiriz

Elimizde artık net bir resim vardır. Bu noktadan sonra müşterilerinizin ihtiyaçları ve firmanızın yapısına göre kampanyanızı yürütürüz.

3-Büyütürüz

Ve artık markanızı adım adım geliştiririz. Stratejinizden, rekabet analizine oradan satış ve dönüşüm süreçlerini optimizasyonuna kadar firmanıza klasik bir dijital ajansın çok ötesinde bir değer katıyoruz.

TOP